В кіноКомедійні Фільми

Ми — Міллери

загрузка...
Постер до "Ми — Міллери"

Назва фільму: Ми — Міллери | We’re The Millers
Рік: 2013
Країна: США
Режисер: Роусон Маршалл Тербер
В ролях: Дженніфер Еністон, Джейсон Судейкіс, Уілл Поултер, Емма Робертс, Ед Хелмс, Нік Офферман, Кетрін Хан, Моллі С. Куінн, Томер Сіслей, Меттью Уілліг
Опис:
У сюжеті комедійного фільму «Ми – Міллери» дрібний торговець легкими наркотиками Девід Кларк воліє заробляти на життя швидким і незаконним чином. Правда, Девід не продає свій товар неповнолітнім підліткам. Постійними клієнтами хлопця є вічно запарені шеф-кухарі ресторанів і нудьгуючі від одноманітних буднів домогосподарки. Одного разу, добрий намір допомогти тим, хто нудьгує, призвів Девіда до великих неприємностей: хлопець заборгував своєму постачальнику Бреду велику суму грошей.
Щоб повернути борг він погоджується на пропозицію Бреда доставити з Мексики партію марихуани. Ось тільки щоб перевезти контрабанду через кордон потрібен хороший план. Найменше підозр викликають звичайні подорожуючі сім’ї та Девід створює свою зразкову американську сім’ю з сусідів по будинку, до якої увійшли: ласа на легкі гроші стриптизерка Роуз, молодий покупець “дурі” Кенні і вуличне дівчисько Кейсі. За невелику винагороду Міллери готові до роботи, але абсолютно не готові до неймовірних пригод, які на них чекають попереду.

Related posts:

загрузка...